PERGOLA TARASOWA VERSATILE

Pergola VERSATILE to wszechstronne zadaszenie tarasu, której budowa pozwala na korzystanie z niej również w chłodniejsze i deszczowe dni.  Konstrukcja pergoli wykonywana jest w 100% z klejonego drewna świerkowego, a w zależności od przeznaczenia może zostać całkowicie zabudowana szkłem, tworząc tym samym formę ogrodu zimowego lub może również zostać wyposażona w boczne przeszklenia przesuwne, pozwalające na częściowe odsłonięcie poszczególnych ścian. Dach pergoli wyposażony jest w ręcznie otwierany i zamykany dach z tkaniny, umożliwiający swobodną regulację dostępu światła.  Pergola VERSATILE może być montowana do fasady budynku lub jako konstrukcja wolnostojąca. Poszczególne elementy pergoli łączone są ze sobą za pomocą innowacyjnych łączników aluminiowych, które po zamontowaniu nie są widoczne, a jednocześnie sprawiają, że całość jest wyjątkowo stabilna i estetyczna. Do zabezpieczenia drewna stosujemy najwyższej jakości lakiery, dzięki czemu nasze pergole zachowują piękny wygląd przez wiele lat.

Wycena pergoli jest wykonywana indywidualnie na podstawie jej wymiaru, wybranej formy i wyposażenia oraz miejsca montażu. Na koszt pergoli nie ma natomiast wpływu wybrany kolor.

NOWOŚĆ!!! Pergole tarasowe z drewna Accoya

Czym jest drewno Accoya?

Accoya jest to acetylowane drewno, które w warunkach zewnętrznych posiada żywotność nawet do 50 lat. Drewno absorbuje i uwalnia wodę, co ma wpływ na jego kurczenie i puchnięcie, a w konsekwencji na występowanie procesów próchnienia. Poprzez zastosowanie acetylacji zmienia się struktura wolnych związków hydroksylowych, co z kolei wpływa na redukcję podatności drewna na przyjmowanie wody. Drewno takie posiada pierwszą klasę wytrzymałości, a wykonana z niego pergola zyskuje zwiększoną odporność na wpływ czynników atmosferycznych (w tym również promieni UV) i szkodników. Zastosowanie procesu acetylacji wpływa również na kilkukrotnie dłuższą żywotność powłoki lakierniczej na pergoli wykonanej z drewna Accoya w porównaniu z tradycyjnym drewnem.


Elementy wyposażenia pergoli:
  • pokrycie dachu pergoli szkłem hartowanym-klejonym lub poliwęglanem litym i komorowym,
  • automatyczne rolety przeciwsłoneczne screen zip,
  • zabudowy szklane (przesuwne lub montowane na stałe),
  • zintegrowane z konstrukcją pergoli oświetlenie LED,
  • promienniki ciepła,
  • nagłośnienie.

Kolorystyka drewna

Dowolny kolor z palety RAL (kolory kryjące – niewidoczna struktura drewna)

Dowolny kolor z poniższej palety lazurów (lazury – widoczna struktura drewna)

Przedstawione kolory mają jedynie charakter poglądowy i nie mogą stanowić podstawy reklamacji


Galeria pergoli VERSATILE:

© 2018 meble-jedrzejewski.pl All Rights Reserved