PERGOLA TARASOWA TIMELESS

Pergola TIMELESS to ponadczasowe zadaszenie tarasu, którego konstrukcja wykonana jest w 100% z klejonego drewna świerkowego. Podstawowa wersja pergoli TIMELESS wyposażona jest w manualnie regulowany dach z tkaniny, umożliwiający swobodną regulację ilości wpadającego pod pergolę światła. Drewniana pergola TIMELESS to nowoczesna i ekologiczna konstrukcja wykonywana na wymiar, która może być montowana do fasady budynku lub jako konstrukcja wolnostojąca. Poszczególne elementy pergoli łączone są ze sobą za pomocą innowacyjnych łączników aluminiowych, które po zamontowaniu nie są widoczne, a jednocześnie sprawiają, że całość jest wyjątkowo stabilna i estetyczna. Do zabezpieczenia drewna stosujemy najwyższej jakości lakiery, dzięki czemu nasze pergole zachowują piękny wygląd przez wiele lat.

Wycena pergoli jest wykonywana indywidualnie na podstawie jej wymiaru, wybranego wyposażenia dodatkowego oraz miejsca montażu. Na koszt pergoli nie ma natomiast wpływu wybrana wersja i kolor.

NOWOŚĆ!!! Pergole tarasowe z drewna Accoya

Czym jest drewno Accoya?

Accoya jest to acetylowane drewno, które w warunkach zewnętrznych posiada żywotność nawet do 50 lat. Drewno absorbuje i uwalnia wodę, co ma wpływ na jego kurczenie i puchnięcie, a w konsekwencji na występowanie procesów próchnienia. Poprzez zastosowanie acetylacji zmienia się struktura wolnych związków hydroksylowych, co z kolei wpływa na redukcję podatności drewna na przyjmowanie wody. Drewno takie posiada pierwszą klasę wytrzymałości, a wykonana z niego pergola zyskuje zwiększoną odporność na wpływ czynników atmosferycznych (w tym również promieni UV) i szkodników. Zastosowanie procesu acetylacji wpływa również na kilkukrotnie dłuższą żywotność powłoki lakierniczej na pergoli wykonanej z drewna Accoya w porównaniu z tradycyjnym drewnem.


Dostępne wersje pergoli TIMELESS

Elementy wyposażenia dodatkowego:
  • pokrycie dachu pergoli szkłem hartowanym-klejonym lub poliwęglanem litym i komorowym,
  • żaluzje boczne (przesuwne lub montowane na stałe),
  • boczne przesłony screen (przesuwne lub montowane na stałe),
  • automatyczne rolety przeciwsłoneczne screen zip,
  • zabudowy szklane,
  • zintegrowane z konstrukcją pergoli oświetlenie LED,
  • promienniki ciepła,
  • nagłośnienie.

Kolorystyka drewna

Dowolny kolor z palety RAL (kolory kryjące – niewidoczna struktura drewna)

Dowolny kolor z poniższej palety lazurów (lazury – widoczna struktura drewna)

Przedstawione kolory mają jedynie charakter poglądowy i nie mogą stanowić podstawy reklamacji


Galeria pergoli TIMELESS

© 2018 meble-jedrzejewski.pl All Rights Reserved