PERGOLA TARASOWA GATE

Pergola GATE to zadaszenie tarasu wykonane w 100% z klejonego drewna świerkowego, która łączy w sobie elementy nowoczesności i klasycznej formy. Drewno nadaje budynkom niepowtarzalnego uroku i klimatu. Podstawowa wersja pergoli GATE wyposażona jest w ręcznie otwierany i zamykany dach z tkaniny, umożliwiający wygodną regulację ilości wpadającego światła. Drewniana pergola tarasowa GATE to stylowa ozdoba każdego tarasu i ogrodu, której konstrukcja wykonywana jest na wymiar. Może być ona montowana wyłącznie do elewacji budynku. Nie ma możliwości wykonania pergoli GATE jako konstrukcji wolnostojącej. Poszczególne elementy pergoli łączone są ze sobą za pomocą innowacyjnych łączników aluminiowych, które po zamontowaniu nie są widoczne, a jednocześnie sprawiają, że całość jest wyjątkowo stabilna i estetyczna. Do zabezpieczenia drewna stosujemy najwyższej jakości lakiery, dzięki czemu nasze pergole zachowują piękny wygląd przez wiele lat.

Wycena pergoli jest wykonywana indywidualnie na podstawie jej wymiaru, wybranego wyposażenia dodatkowego oraz miejsca montażu. Na koszt pergoli nie ma natomiast wpływu wybrany kolor.

NOWOŚĆ!!! Pergole tarasowe z drewna Accoya

Czym jest drewno Accoya?

Accoya jest to acetylowane drewno, które w warunkach zewnętrznych posiada żywotność nawet do 50 lat. Drewno absorbuje i uwalnia wodę, co ma wpływ na jego kurczenie i puchnięcie, a w konsekwencji na występowanie procesów próchnienia. Poprzez zastosowanie acetylacji zmienia się struktura wolnych związków hydroksylowych, co z kolei wpływa na redukcję podatności drewna na przyjmowanie wody. Drewno takie posiada pierwszą klasę wytrzymałości, a wykonana z niego pergola zyskuje zwiększoną odporność na wpływ czynników atmosferycznych (w tym również promieni UV) i szkodników. Zastosowanie procesu acetylacji wpływa również na kilkukrotnie dłuższą żywotność powłoki lakierniczej na pergoli wykonanej z drewna Accoya w porównaniu z tradycyjnym drewnem.


Dostępne wersje pergoli GATE

Elementy wyposażenia dodatkowego:
  • pokrycie dachu pergoli poliwęglanem litym i komorowym,
  • żaluzje boczne (przesuwne lub montowane na stałe),
  • boczne przesłony screen (przesuwne lub montowane na stałe),
  • automatyczne rolety przeciwsłoneczne screen zip,
  • zabudowy szklane,
  • zintegrowane z konstrukcją pergoli oświetlenie LED,
  • promienniki ciepła,
  • nagłośnienie.

Kolorystyka drewna

Dowolny kolor z palety RAL (kolory kryjące – niewidoczna struktura drewna)

Dowolny kolor z poniższej palety lazurów (lazury – widoczna struktura drewna)

Przedstawione kolory mają jedynie charakter poglądowy i nie mogą stanowić podstawy reklamacji


Galeria pergoli GATE

© 2018 meble-jedrzejewski.pl All Rights Reserved